6Таунхаус являє вигідну альтернативу квартири в місті. Така нерухомість об’єднує в собі всі переваги міської квартири і заміського будинку. Це унікальна можливість поєднати заміський уклад зі звичним рівнем міського комфорту.

Таунхаус «На Підлісній» — сучасний, комфортний, просторий будинок європейського формату, розділений на 4 окремі секції, які мають не тільки свій вхід і паркомісце, а й власну земельну ділянку. На власній ділянці можна проявити свою фантазію і оформити по своєму бажанню – поставити бесідку, дитячий або спортивний майданчик, басейн або альпійську гірку.

Великою перевагою, перед життям в квартирі, буде значна площа будинку. Площа секцій від 106 до 125 м2 на 2-х поверхах.

Таунхаус «На Підлісній» — для сучасних, крокуючих в ногу з часом, людей з прагненням створити кращі умови життя для всіх членів сім’ї.

Обравши такий формат нерухомості Ви не тільки станете повноправним власником комфортної нерухомості, що відповідає європейським стандартам, а й наповните своє життя безліччю цікавих і приємних занять. На відкритій терасі Ви матимете можливість влаштовувати вечірні сімейні чаювання або на задньому дворику барбекю з друзями по вихідним, вирощувати квіти на власних клумбах або мріяти, сидячи в кріслі на розкішному зеленому газоні.